Sháníte protipožární dveře? Poradíme vám vhodného výrobce

protipožární dveře

Protipožární ochrana je jedním z nejdůležitějších problémů, o které se musí vlastníci a správci nemovitostí starat. Proto musí být veřejné služby, obchodní a servisní prodejny, jakož i výrobní a průmyslové odbytiště, vybaveny tak, aby v případě nebezpečí požáru nevystavovaly lidi, kteří tam zůstávají, ztrátě zdraví nebo života. Protipožární dveře umožní oddělit lidi a majetek od ničivých plamenů. Díky vhodným vnitřním výplním a speciálním těsněním účinně oddělují oblasti pokryté ohněm od ostatních oblastí. 

Číst dál: Sháníte protipožární dveře? Poradíme vám vhodného výrobce

  • Změneno dne .

Rekonstrukce snadno a rychle za pomoci stavební kozy

Barva vašeho domu již vybledla, zašlé stěny pokojů uvnitř baráku potřebují opět vymalovat nebo jste se konečně rozhodli vyměnit stará okna za nová? Pokud plánujete na léto rekonstrukci nebo úpravy v bytě nebo na vašem domě, určitě oceníte několik tipů, jak si tuto náročnou práci usnadnit. Dobrým řešením, které usnadní mnoho stavebních a malířských prací na domě, mohou být například stavební kozy, které mají mnoho využití a stanou se vašimi věrnými pomocníky.

stavební kozy

Číst dál: Rekonstrukce snadno a rychle za pomoci stavební kozy

  • Změneno dne .

Odsávací ventilátory do průmyslu

průmyslové odsávací ventilátory

Vzduchotechnika, potažmo průmyslová filtrace se neobejde bez průmyslových odsávacích ventilátorů. To mě inspirovalo k napsání tohoto článku, ve kterém se podíváme na ventilátory v obecném pojetí a zejména jejich druhy a parametry. Na trhu je jich opravdu značné množství a vybrat ten správný je skoro umění.

Číst dál: Odsávací ventilátory do průmyslu

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.