Krycí plachty - Využití a jejich rozdíly

Krycí plachty jsou v období jara a podzimu velmi poptávaným produktem. Když přijde sychravé počasí, tak si nikdo nechce nechat poničit svůj materiál, dřevo, auto, bazén. Zakrývací plachty poskytují požadovanou ochranu proti dešti nebo sněhu. V létě se zase plachty mohou využít na zastínění posezení, altánku nebo dokonce pergoly. Navíc pokud si koupíte plachtu s oky po okrajích, tak její ukotvení je ve finále docela nenáročné a hravě to doma zvládnete.

Číst dál: Krycí plachty - Využití a jejich rozdíly

  • Změneno dne .

Skvělé tipy na dekorace pro jezírko – solární fontánka, umělí hlídači jezírek a další

Rozhodli jste se si na zahradě vytvořit jezírko? Nebo už nějaké máte, ale chcete ho rozšířit o nové dekorace či rostlinky? V článku najdete hned několik možností, jak vylepšit dojem z jezírka zase o něco více. Příkladem může být třeba trochu netypická, ale za to efektivní a originální solární fontánka. Pokud chcete zase držet krok s přírodou, můžete jezírko obohatit bahenními rostlinkami nebo třeba rostlinami produkujícími kyslík. A nezapomeňte ani na správného hlídače!

  Základová fotografie zdarma na téma flóra, kvést, květ

Číst dál: Skvělé tipy na dekorace pro jezírko – solární fontánka, umělí hlídači jezírek a další

  • Změneno dne .

Bioklimatická pergola je hitem posledních let. Důvod?

bioklimatická pergola

Pokud vám dřevěná pergola dosloužila, materiál vám už nevyhovuje svými vlastnostmi a zvažujete investici do nějakého moderního řešení, nadchne vás bioklimatická pergola. Slouží k dokonalému zastínění terasy a vyrábí se z hliníkové konstrukce, která je takřka nesmrtelná. Primárním účelem je ochrana proti slunci, ale také dešti. V následujících řádcích vám představíme hlavní přednosti pergoly a její užitné vlastnosti, jež rozhodně oceníte.

Číst dál: Bioklimatická pergola je hitem posledních let. Důvod?

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.