Kde a Jak Najít Investiční Byty ve Vsetíně Bez Realitky v Roce 2024

V roce 2024 bude hledání investičních bytů na prodej ve Vsetíně bez angažování realitní kanceláře snazší než kdy dříve, a to díky novým hotovým projektům. Jedním je Rezidence Kotelna, která nabízí pohodlné a efektivní řešení pro ty, kteří hledají investiční příležitosti nebo nové bydlení v této malebné lokalitě v bezprostřední blízkosti Velkých Karlovic - oblíbeného lyžařského a letního wellness resortu. 

1. Proč Vsetín?
Vsetín, s krásnou přírodou a aktivní komunitou, se stává stále atraktivnějším místem pro investice do nemovitostí. Díky rozvoji infrastruktury a stále se zlepšujícím životním podmínkám se investiční potenciál v této oblasti zvyšuje. Ve městě se hraje legendární hokej - VHK Vsetín, lidé jsou příjemní Valaši, je zde spousta pracovních i zábavních příležitostí. V blízkosti jsou známé turistické destinace a úchvatná příroda, typu Pustevny či Pulčínské skály

 

2. Přímý kontakt s prodejcem - vše bez realitky
Po nalezení vhodné nabídky můžete přímo kontaktovat prodejce či developera. Tím můžete získat další informace a rychleji a snadněji vyjasnit podmínky prodeje. Zároveň neplatíte zbytečné provize navíc,

3. Osvědčená firma - dodavatel stavby - Stavosvit Zlín
Stavosvit je renomovanou stavební firmou, která se v průběhu let etablovala svou kvalitní prací a profesionálním přístupem. Jejich dlouholetá zkušenost v oboru a precizní provedení stavby jsou zárukou vysoké úrovně kvality. Mají za sebou například bytové domy ve Zlíně či Uherském Hradišti.

4. Byt s terasou, lodžií či loft?

Stále jsou v nabídce různé varianty, které padnou jak rodinám s dětmi, tak jednotlivcům či párům. Stačí si prohlédnout, které investiční byty lze nyní koupit a nastěhovat se do ulice Svornosti 2167 již v lednu či únoru 2024!

5. Jistota - hotový projekt

Ano, slyšíte správně - žádné fikce či podvody, pokud oslovíte firmu Stavosvit Zlín, která bytový dům postavila, je možné nastěhování do několika měsíců!

 

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.