Sháníte protipožární dveře? Poradíme vám vhodného výrobce

protipožární dveře

Protipožární ochrana je jedním z nejdůležitějších problémů, o které se musí vlastníci a správci nemovitostí starat. Proto musí být veřejné služby, obchodní a servisní prodejny, jakož i výrobní a průmyslové odbytiště, vybaveny tak, aby v případě nebezpečí požáru nevystavovaly lidi, kteří tam zůstávají, ztrátě zdraví nebo života. Protipožární dveře umožní oddělit lidi a majetek od ničivých plamenů. Díky vhodným vnitřním výplním a speciálním těsněním účinně oddělují oblasti pokryté ohněm od ostatních oblastí. 

Hledáte-li kvalitní protipožární dveře, obraťte se na firmu Spedos. V její nabídce najdete ocelové protipožární dveře s odlišnou třídou požární odolnosti. Každá z nich má příslušná schválení odpovídající platným zákonným požadavkům. Přiměřená těsnost a protipožární izolace je vyjádřena písmennými a číselnými symboly udělovanými na základě zkoušek, které výrobci provádějí ve zvláštních pecích, za tepelných podmínek shodných s těmi, které se vyskytují během požáru.

U dveří je třída požární odolnosti určena faktorem EI doplněným číselnou hodnotou. E je koeficient vyjadřující protipožární odolnost, tj. Odolnost proti pronikání plamene. Značka I je koeficient vyjadřující protipožární izolaci. Určuje, jak dlouho si žáruvzdorné dveře udrží teplo. Numerické hodnoty, například 30, 60 nebo 120, označují počet minut, během kterých si dveře zachovají své protipožární vlastnosti. 

Protipožární dveře firmy Spedos mají všechny platné certifikáty a splňují veškeré normy pro tento typ produktů. Vysoká kvalita zpracování zajistí jejich dlouhou životnost a prvotřídní ochranu před požárem v obytných či průmyslových a komerčních budovách. Výrobce vám pomůže zvolit správný typ dveří na základě vámi definovaných požadavků. 

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.