Jak má vypadat úřední deska? A co ta digitální?

  • Svatopluk Hruška
  • Ostatní

Digitální úřední desky jsou úžasné pro komunikaci mezi obcí a občany. Občané navíc rádi vidí modernizaci obcí a budou vděční. Proč byste si tedy do Vaši obce měli pořídit digitální úřední desku a v čem všem Vám může pomoci?

 

Automatizace úředních desek může být velkou úlevou pro již tak dost vytížený rozpočet. Samozřejmě nákup a seřízení veškerých automatizací, které jsou v rámci digitální úřední desky nutné, také stojí nějaký peníz, nicméně z dlouhodobého hlediska se to obci vyplatí.

Nemůže nám digitální úřední desku někdo ukrást?

To se samozřejmě stát může, nicméně záleží na druhu úřední desky, kterou si pořídíte. Existuje varianta na kolečkách, která si o krádež možná přímo říká, nicméně ta se moc často nepoužívá pro venkovní prostředí. Venkovní úřední desky jsou pevně zabudované a odolné proti větrům, vlhku, vysokým i nízkým teplotám a mají antivandal ochranu s tvrzeným sklem, k jejich poškození tak téměř nikdy nedochází.

Pro indoorové úřední desky, které jsou na zmíněných kolečkách je jejich odcizení samozřejmě jednodušší, ale vesměs můžeme říct, že jejich zabezpečení záleží i na zabezpečení celého objektu. Pokud na noc úřad necháte odemčený s dveřmi dokořán, tak se šance, že bude digitální úřední deska odcizena samozřejmě zvyšuje.

Jak na digitální úřední desce ušetřím?

V první řadě ušetříte za náklady na vyvěšování a svěšování dokumentů, jelikož o tyto věci se úřední deska postará téměř automatizovaně. Další ušetření je na straně hodinové zátěže pracovníka, který je za tyto činnosti zodpovědný.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.