Slunce venku, dusno doma a karanténa ve světě

  • Svatopluk Hruška
  • Ostatní

Omezené vycházky v období, kdy začíná být konečně teplo a slunečno je to nejhorší, co se může v klidném každodenním životě stát, ale nezoufejte, máme pro vás tipy na služby, které vám mohou doručit domů vše co potřebujete.

Sladké osvěžení


Adria je známý velkoobchod gastronomie, který kromě vynikajících příchutí zmrzliny dodává také české dezerty, které potěší oči i chuťové buňky. Nechte si tedy dovést domů pořádnou dávku potěšení té nejlepší kvality.

Renovujte, když máte čas


Když jste pořád doma nedá vám to a začnete vidět potenciál, kterého by vaše obydlí mohlo dosáhnout s trochou úprav a dekorací. Naštěstí Ikea pořád dováží od určité utracené částky tak neváhejte a vyberte si to co vám teď doma chybí s tím, že nemusíte ani mezi lidi nebo zvedat těžké balíky.

Od každého trochu


Alza nyní prodává naprosto všechno, od původní elektroniky nyní trvanlivé potraviny, drogerii, kosmetiku či šperky. Dokonce i všechno co se týká koníčků, včetně knih ve fyzické i elektronické podobě, potřeby na cvičení nebo hračky pro děti. Po celé republice se nachází velké množství Alzaboxů, nebo si můžete nechat doručit zboží domů, jak se vám to hodí. Říkáme to pouze proto, že máme rádi Alzu, kupodivu nám za tohle neplatí.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.