Hledáte kvalitní úklidové služby ve Zlíně? Clean Zlín si poradí s čímkoliv!

Úklidová firma Clean Zlín využívá nejnovější trendy a technologie, kterými se inspirují v zahraničí. Díky tomu jejich odvedená práce zajistí tu nejlepší kvalitu. Nemusíte se tedy bát, že by úklidové služby ve Zlíně byly provedeny špatně.

Pojďme se podívat na nejžádanější úklidové služby ve Zlíně!

Tuto úklidovou firmu si můžete zavolat, když potřebujete vyčistit komerční prostory, průmyslové haly či ostatní budovy a prostory. Nabízejí širokou nabídku úklidových služeb ve Zlíně i jeho okolí. Mezi nabízené úklidové služby patří například výškové mytí oken, čištění koberců a čalounění, strojové čištění podlah, výškové vysávání a mnoho dalšího.

Výškové mytí oken

Využití úklidových služeb ve Zlíně nikdy nebylo snazší. Potřebujete vyčistit okna, rámy, výlohy, prosklené plochy, solární panely či reklamní bannery? Firma Clean Zlín je správnou volbou. Navíc využívá jedinečný způsob čištění demineralizovanou vodou. Jako jediná úklidová firma v oblasti Zlína si horkou vodu, která má až  80 °C, vyrábí sama. Tato voda jim umožňuje mytí nejen extrémně znečištěných, ale i mastných povrchů.

Čištění koberců a čalounění

Další možná úklidová služba ve Zlíně zajistí kvalitní čištění koberců a čalounění. Pro vyčištění koberců se využívá hloubkové čištění koberců „mokrou cestou“, tudíž je čistící přípravek i voda pod tlakem vstřikována do koberce. Následně dochází k uvolnění nečistot, které jsou odsáty do odpadní nádrže. Váš koberec nikdy nebude čistější!

Strojové čištění podlah

K této nabízené úklidové službě ve Zlíně může firma nabídnout i voskování podlahy kvalitními prostředky. Nejen že Vaše podlaha bude vyčištěna, ale v případě potřeby se na podlahu může nanést odpovídající vrstva vosku, čímž se zlepší nejen vzhled, ale i celková údržba podlahy.

Výškové vysávání

Tuto úklidovou službu ve Zlíně využívá mnoho klientů, kteří chtějí vyčistit prostory až do výšky 12 metrů. Na tuto úklidovou službu je využíván kvalitní průmyslový vysavač s kamerovým systémem. Pokud si tedy přejete vidět výsledek odvedené práce, může Vám být dodán videozáznam. 

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.