THIS IS FOX RACING

  • Svatopluk Hruška
  • Ostatní

Zrozen z hlíny a poháněný vášní pro motokros!

FOX RACING Světová špička

FOX RACING hájí svou pozici jakožto leader inovací v motokrosovém průmyslu, díky produkci a designu motokrosového vybavení a oděvům pro ty nejlepší světové jezdce. Společnost staví na filosofii sportovního designu. Díky tomu FOX RACING expandoval svoji aktivitu a produkty do MTB, BMX, a zaokrouhlil design svých inovací do životního stylu inspirovaný moto scénou pro muže, ženy a mládež.

Naší představou je posouvat sportovní výkony o úroveň výš díky progresivním inovacím. Od moto gearu po lifestylové oděvy, všechno, co děláme je s myšlenkou pro jezdce. Nezáleží na terénu, kondici nebo prostředí. Design FOX RACING dělá každou jízdu tou nejlepší.

Společně s těmi nejlepšími závodníky FOX RACING

Stejnou výbavu nosí i ti nejlegendárnější z legendárních jako Ricky Carmichael. Profesionální motokrosový závodník s několika světovými tituly. Zaslouženě je tomuto FOX RACING závodníkovy přidělen titul GOAT - Greatest of All Time! Stejně tak další přední závodníci jako Ken Rozcek, přezdívaný KROC, dvojnásobný mistr AMA 450 Motocross a Adam Cianciarulo, vítěz Daytona 250 East Supercross a Chad Reed, známý jako jeden z nejdrsnějších a nejvášnivějších závodníku, který kdy projížděl SX/MX scénu.

Inspirovaný minulostí FOX RACING, myslíme na budoucnost

Inspirováni naším dědictvím, stále překonáváme limity, vzdorujeme překážkám a neustále inovujeme. S každým úspěchem nastavujeme větší a ambicióznější cíl. Díky zpětné vazbě a vůdcovství šampionů závodníků FOX RACING, pokračujeme v maximalizaci zkušenosti těch nejlepších světových sportovců a entuziastů s řadou produktů kombinující inovaci a styl.

Je to v tobě!


Oblékáme nejlepší světové profesionální sportovce a entuziasty s produkty, které kombinují inovaci a styl, zakořeněné do soutěživosti motokrosového ducha značky. Naše produkty nejsou jen sportovní vybavení. Je to životní styl. Staň se součástí světa motokrosu, kde to není jen o vzhledu, ale i o kvalitě, pohodlí a lifestylu. I ty můžeš být v popředí tohoto závodu a nosit originální vybavení FOX RACING.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.