Nápady, jak využít sáčky se zipem

sáčky na zip

Našli jste v domácnosti staré sáčky se zipem po jiných výrobcích? Nevyhazujte je a využijte na některé z našich nápadů, jak jim prodloužit doma životnost.

Nápad, jak využít sáčky se zipem č. 1 : Drobné předměty

Náušnice bez zavírání, utržený knoflík, který nevíte, kam patří, pinetky do vlasů, spínací špendlíky. Všechny tyto drobnosti mohou mít nějaký účel v budoucnu, proto je pouze vyhodit není zrovna ekonomické. Nehledě na to, že vyhazování předmětů už je minulostí a nalezení nových způsobů, jak je využít nezatěžuje naše skládky, které překypují vyhozenými věcmi s potenciálem využití.

Nápad, jak využít sáčky se zipem č. 2 : Věci, které ztratily obal

Hrací karty, kostky, čajové sáčky s rozbitou krabicí. Zkrátka věci, které nechcete ztratit, poškodit, nebo vystavit zbytečně vzduchu a slunci. Nechte je v těchto sáčcích a vždy budete vědět, že jsou v bezpečí.

Nápad, jak využít sáčky se zipem č. 3 : Nezbytnosti v kabelkách a batozích

Stává se vám, že se vám rozsypou žvýkačky po tašce? nebo najdete ojedinělé předměty v kabelce a nemáte je kam dát? Nebo si omylem vylijete do kabelky tekutinu a nemáte kam dát namočené drobnosti? Sáčky na zip jsou vodě-odolné, tak ochrání vaše věci pro příště, nebo alespoň do doby, než si budete moci řádně vysušit obsah tašky.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.