Plošina za auto od českého výrobce

Zdvihací plošiny jsou náramnými pomocníky vždy, když potřebujeme dosáhnout tam, kde to normálně ze povrchu země nejde. Jejich použití je široké, najdeme je ve firmách, na stavbách nebo i u rodinných domů. Stejně tak existuje i značné množství plošin, konkrétně například přívěsné montážní plošiny.

Plošiny lze jak koupit, tak i půjčit, záleží zcela na vás, pro co se rozhodnete. Pokud jednou plošinu vlastníte, můžete ji dál půjčovat. Nechcete-li se však pronajímáním dále zatěžovat, nejvhodnějším způsobem bude si ji jednorázově půjčit.

Použití plošiny

Následující odstavce jsou spíše pro ty, kteří plošinu chtějí koupit, protože zmíním pár rad, jak postupovat při výběru. Prvním, co je dobré si uvědomit je prostředí, kde budeme plošinu využívat. Na výběr máme:

  • exteriér,
  • terén,
  • svah,
  • interiér.

Jednotlivé plošiny jsou totiž konstrukčně uzpůsobeny po určitá prostředí, proto nelze například plošinu určenou pro interiér poslat na rozbředlý svah. Vždy je lepší volit venkovní, protože tu lze téměř vždy v interiéru použít.

Výška plošiny

V pořadí již druhým parametrem, který rozhoduje o plošině je její výška, do které dokáže pracovníka zvednout. U plošin se rozlišují dva typy, tedy pokud potřebujeme dle využití nůžkový systém nebo naopak raději stranový dosah. Od systému zdvihání se také odlišují dosažené výšky v metrech.

přívěsné montážní plošiny

Funglovka nebo voňavá bazarovka?

Poslední možností, kterou jsem tak docela zapomněl zmínit je skutečnost, že plošinu lze koupit i ve specializovaném bazaru. Je ale otázka, zda se to vyplatí nebo nikoliv. Pojďme si říct některá pro a proti. Plošiny jsou zařízení, které tu a tam postihne nějaká ta porucha bez ohledu, zda je zcela nová nebo lehce použitá. U těch nových se stává, že jsou dodělávány občasné nedostatky vzniklé konstrukcí nebo výrobou plošiny.

Naopak i bazarových plošin ušetří značné finanční prostředky, ale vždy je lepší poptat plošinu u specializovaných firem, které vědí, od koho vykoupit a od koho raději ne. Proto by se nemělo stát, že naletíte podvodníkům, díky kterým by se mohl někdo dokonce i zranit! Většina těchto firem poskytuje i servis.

 

Další zajímavé články:

https://www.jk-trend.cz/doporuceni-prodejci/67-neuverite-svym-ocim-co-vse-vam-digitalni-nocni-videni-ukaze 

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.